Özaslan Asansör

1997 yılında Çorlu'da kurulan Özaslan Asansör, Çorlu Asansör Firmaları içerisinde en köklü kuruluş olarak asansör sektöründe yıllardır bir güven sembolü oluşturmuş olup, dürüstlüğümüz ve çalışma prensibimiz asansör sektöründe ayrıcalıklı bir firma olarak hizmet vermektedir.

İletişim Bilgilerimiz

Modellerimiz

Yük ve Araç Asansörü Çorlu

Yük ve Araç Asansörü

Özaslan Asansör 24 yıllık tecrübe ve bilgi birikimini Hidrolik Araç Asansörleri alanında Özaslan konseptiyle ortaya koyuyor.

Günümüzde trafikte kayıtlı araç sayısının giderek artması büyük şehirlerde otopark ihtiyacını da beraberinde artırmaktadır. Büyük şehirlerin dar sokakları park alanı için yetersiz kalmaktadır.

Yük asansörü, fabrika, depo, mağaza gibi katlar arası yük ve eşya taşımada kullanılır. Kuyu tipi, seyir mesafesi gibi kriterlere göre hidrolik ya da elektrik motoru tahrikli olarak üretilebilirler. Kullanım amacı ağır yük ve eşya taşıma olduğundan, kabin, kapı, makine-motor ve hidrolik ünite gibi komponentler, yük taşımaya ve ağır şartlar altında çalışmaya uygun şekilde tasarlanmalı ve projelendirilmelidir.

Taşıma kapasitesi 3.000 Kg ila 10.000 Kg arasında değişen araç asansörleri, binaların üst ve bodrum katlarını otopark olarak kullanmaya olanak sağlamakta; yol, rampa gibi alan kayıplarını binaya geri kazandırmaktadır. Asansör kabini içine araç ile girildiğinde sürücünün aracından inmeden istediği kata gitmesini sağlayan buton sistemi sayesinde kullanıcıya büyük kullanım kolaylığı sağlanmaktadır.

Asansör Sektöründe ihtiyaçlarınıza en uygun çözümleri sunan Özaslan Asansör hidrolik araç asansörü ve park platformu alanında çözümler üretmektedir.

Yük ve Araç Asansörü Çorlu
Çorlu Yük ve Araç Asansörü
Yük Asansörü Çorlu
Özaslan Asansör
Özaslan Asansör yük ve araç asansör model ve çeşitlerimiz için sizi Çorlu'daki firmamıza bekliyoruz.

Yük ve Araç Asansörü Çorlu, Çorlu Yük ve Araç Asansörü, Yük Asansörü Çorlu, Araç Asansörü Çorlu, Hidrolik Yük Asansörü Çorlu, Hidrolik Platform Asansörü Çorlu denildiğinde Özaslan Asansör her zaman hizmetinizde.