Özaslan Asansör

1997 yılında Çorlu'da kurulan Özaslan Asansör, Çorlu Asansör Firmaları içerisinde en köklü kuruluş olarak asansör sektöründe yıllardır bir güven sembolü oluşturmuş olup, dürüstlüğümüz ve çalışma prensibimiz asansör sektöründe ayrıcalıklı bir firma olarak hizmet vermektedir.

İletişim Bilgilerimiz

Modellerimiz

Restoran Asansörü Çorlu

Restoran Asansörü

Restoran asansörler, çoğunlukla çok katlı restoranlarda, villa tipi konutlarda, yurt ve yemekhanelerde kullanılan tabak, tepsi gibi servis ürünlerinin taşındığı yemek servis asansörleridir.

Kabin ebatları, kullanım amacına paralel olarak diğer asansör tiplerinin kabinlerinden çok daha küçüktür. Genelde otomatik giyotin tip kapı kullanılır. İçinde taşınan malzemelerin özelliklerinden dolayı kabinleri hijyenik hassasiyetlere uygun malzemelerden üretilir.

Restoran Asansörü Çorlu
Çorlu Restoran Asansörü
Servis Asansörü Çorlu
Özaslan Asansör

Genelde otel, restoran ve villalarda mutfaktan yemek yenilecek yere, tabak, bardak, tepsi taşınmasında kullanılır.

Taşıma kapasitesi 50 kg ile 300 kg arasındadır. Servis asansör kabini ve kapıları hijyenik olması açısından paslanmaz kaplamalı olması tercih edilmelidir.

Özaslan Asansör restoran asansör model ve çeşitlerimiz için sizi Çorlu'daki firmamıza bekliyoruz.

Restoran Asansörü Çorlu, Çorlu Restoran Asansörü, Monşarj Asansörler Çorlu, Monşarj Asansör Çorlu, Servis Asansörleri Çorlu, Asansör Çorlu denildiğinde Özaslan Asansör her zaman hizmetinizde.