Özaslan Asansör

1997 yılında Çorlu'da kurulan Özaslan Asansör, Çorlu Asansör Firmaları içerisinde en köklü kuruluş olarak asansör sektöründe yıllardır bir güven sembolü oluşturmuş olup, dürüstlüğümüz ve çalışma prensibimiz asansör sektöründe ayrıcalıklı bir firma olarak hizmet vermektedir.

İletişim Bilgilerimiz

Modellerimiz

Hidrolik Asansör Çorlu

Hidrolik Asansör

Günümüzde yaşam alanlarının neredeyse tamamında asansör sistemine rastlamaktayız. Hepimizin bildiği gibi asansörler katlar arasında insan ve yük taşımaya yönelik tasarlanan araçlardır. Dolayısıyla bugün hastaneden alışveriş merkezi, otellerden ofislere kadar geniş bir kullanım alanına sahiptir.

Üretilen her üründe olduğu gibi asansörün de kendi içinde gerek teknik gerekse görsel açıdan çeşitleri vardır. Çünkü hareket kabiliyetini sıvıyla elde eder. Yani enerjiyi sıvılar aracılığıyla sağlayarak transfer eder. Biraz daha detaylandırmak gerekirse; şöyle ki, hidrolik asansörlerde, hidrolik yağ basıncı kullanılır ve piston aracılığıyla kabine hareket kazandırılır. Asansör aşağı doğru hareket ettiğinde herhangi bir güç kullanmaksızın kabinin kendi ağırlığından faydalanılır.


Özaslan Asansör hidrolik asansör model ve çeşitlerimiz için sizi Çorlu'daki firmamıza bekliyoruz.

Çorlu Hidrolikli Asansör
Çorlu Hidrolik Asansör
Hidrolik Asansörler Çorlu
Hidrolik Asansör Çorlu
Özaslan Asansör

Hidrolik Asansör Çorlu, Çorlu Hidrolikli Asansör, Çorlu Hidrolik Asansör, Hidrolik Asansörler Çorlu, Hidrolik Sistem Asansörler Çorlu, Hidrolik Yük Asansörü Çorlu denildiğinde Özaslan Asansör her zaman hizmetinizde.