Özaslan Asansör

1997 yılında Çorlu'da kurulan Özaslan Asansör, Çorlu Asansör Firmaları içerisinde en köklü kuruluş olarak asansör sektöründe yıllardır bir güven sembolü oluşturmuş olup, dürüstlüğümüz ve çalışma prensibimiz asansör sektöründe ayrıcalıklı bir firma olarak hizmet vermektedir.

İletişim Bilgilerimiz

Hizmetlerimiz

Asansör Tamiri Çorlu

Asansör Tamiri Hizmetimiz

Özaslan Asansör asansör tamir hizmetleri hususunda sektöründe söz sahibi bir kuruluşlardan biridir.

Asansör Tamiri, denince sektörde faaliyet gösteren pek çok firmanın olduğu aşikardır. Ancak şunu herkes iyi bilmelidir ki, asansör tamiri öyle yabana atılacak bir konu değil, yani herkesin gerçek manada üstesinden geleceği bir mevzuat değildir. Her şeyden önce asansör tamiri, bilgi, beceri ve tecrübe ister. Yine her şeyden önce yasal mevzuat gereği belge ister, diploma ister. Teknoloji nasıl kendini geliştiriyorsa hatta başdöndürücü bir şekilde geliştiriyorsa, asansör tamiri yapacak firmanın ve kişininde o denli kendini geliştirmesi gerekmektedir. Bu gerek bilgi açısından olsun, gerek teknoloji açısından olsun, gereksede tecrübe açısından olsun böyle olmak zorundadır. Çünkü, asansör tamir işi gerçekten çok ciddi sorumluluk ister. Bu öyle bir sorumluluk ki sonunda insan canının olduğu bir sorumluluktur. Bu noktada mal ve mülk sorumluluğunu her ne kadar göz ardı etmesek ise de, bilinir ki canın olduğu yerde maddiyatın hiç bir ehemmiyeti yoktur.
Biz, Özaslan Asansör olarak bu bilincin farkındayız ve her şeyden önce üstlendiğimiz sorumluluğun farkındayız. Bu sebepten ötürüdür ki her şeyimizi yasal mevzuat odaklı oluşturmuş bulunmaktayız. Ve çalışmalarımıza bu minvalde yön vermekteyiz.

Asansör Tamiri Çorlu
Çorlu Asansör Tamiri
Çorlu Asansör Arıza Tamiri
Özaslan Asansör
Tekirdağ - ÇORLU merkezli firmamız Özaslan Asansör, asansör tamiri konusunda tüm Türkiye’ye hizmet vermektedir. Edirne’den Kars’a, Sinop’tan Antalya’ya asansör tamiri konusunda Türkiye’nin neresinde olursanız olun bizi aramanız yeterlidir. Konusunda gerçek manada bilgi ve birikime sahip olan uzman personelimiz ile asansör tamiri konusunda her türlü noktada biliniz ki sizlere en iyi çözümü sunmak için hizmetinizdeyiz. Firmamız, asansör tamirinde çok geniş bir ürün yelpazesine ve ürün tedarik zincirine sahiptir. En küçük ölçekli asansörden tutunda, en geniş ölçekli asansöre kadar her türlü bilgi ve donanıma sahip olan firmamız, sadece asansör tamiri ile de uğraşmamaktadır. Asansör tamiri sadece branşımızın bir parçasıdır.
Özaslan Asansör asansörün olduğu her noktada vardır, yani firmamızı eğer konunuz asansör ise Türkiye’nin neresinde olursanız olun arayabilirsiniz.

Asansör Tamiri Çorlu, Çorlu Asansör Tamiri, Çorlu Asansör Arıza Tamiri, Çorluda Asansör Tamiri Yapan Firmalar, Çorlu Asansör Servis Bakımı ve Tamiri, Çorlu Asansör Tamiri Fiyatı, Çorlu Asansör Tamir, Çorlu Asansör Tamir Hizmeti denildiğinde Özaslan Asansör her zaman hizmetinizde.