Özaslan Asansör

1997 yılında Çorlu'da kurulan Özaslan Asansör, Çorlu Asansör Firmaları içerisinde en köklü kuruluş olarak asansör sektöründe yıllardır bir güven sembolü oluşturmuş olup, dürüstlüğümüz ve çalışma prensibimiz asansör sektöründe ayrıcalıklı bir firma olarak hizmet vermektedir.

İletişim Bilgilerimiz

Modellerimiz

Yolcu Asansörü Çorlu

Yolcu Asansörü

Hepimizin bildiği gibi yapılarda insan ve yük taşımak için tasarlanan araçlara asansör denir.

Kentsel dönüşümün hızla yaygınlaşmasının ardından yüksek katlı binaların sayısı da artmış ve bu doğrultuda asansörler yaşantımız içinde çok daha fazla yer kaplamıştır. Takdir edersiniz ki, sağlık sorunu olmayan insanlar 3 ila 5 katlı bir binanın en üst katına merdiven aracılığıyla çıkabilir ama 5. kattan sonra merdivenleri çıkmak oldukça güç olacaktır. Dolayısıyla son yıllarda inşa edilen 10 katlı binalar, yüksek kat içeren rezidanslar göze alındığında Asansör için vazgeçilmez bir araçtır diyebiliriz. İnsan asansörleri yapıların proje sürecinde yoğunluk göze alınarak tasarlanır ve en uygun şekilde hayata geçirilir. Elektrik ve hidrolik şeklinde sınıflara ayrılarak tasarlanan asansörler, yapı içinde sınıf I, yapı dışında ise sınıf II olarak adlandırılır. Söz konusu Asansör Sistemleri 240kg’dan başlayarak 320kg, 400kg, 630kg, 800kg, 1000kg, 1250kg ve 1600kg kapasiteli olmak üzere ihtiyaca yönelik imal edilebilir.


Özaslan Asansör yolcu asansörü model ve çeşitlerimiz için sizi Çorlu'daki firmamıza bekliyoruz.

Yolcu Asansörü Çorlu
Çorlu Yolcu Asansörü
Yolcu Asansörleri Çorlu
Özaslan Asansör

Yolcu Asansörü Çorlu, Çorlu Yolcu Asansörü, Yolcu Asansörleri Çorlu, Yolcu Asansörü Fiyatları Çorlu, Çorlu Asansör Firmaları, Çorlu Asansör Servisleri denildiğinde Özaslan Asansör her zaman hizmetinizde.