Özaslan Asansör

1997 yılında Çorlu'da kurulan Özaslan Asansör, Çorlu Asansör Firmaları içerisinde en köklü kuruluş olarak asansör sektöründe yıllardır bir güven sembolü oluşturmuş olup, dürüstlüğümüz ve çalışma prensibimiz asansör sektöründe ayrıcalıklı bir firma olarak hizmet vermektedir.

İletişim Bilgilerimiz

Modellerimiz

Şahıs Asansörü Çorlu

Şahıs Asansörü

İnsan asansörü, insan taşımak için özel olarak tasarlanmış asansörlerdir.

Şahıs asansörleri, binaların projelendirilme aşamasında yapılan trafik hesaplamalarına ve avan projelerine uygun olarak imal edilmelidirler.

Şahıs Asansörü Çorlu
Çorlu Şahıs Asansörü
Asansör Kabinleri Çorlu
Özaslan Asansör

Konutlarda 240 kg' dan 1000 kg'a kadar insan taşımak için kullanılan ve konut dışı yerlerde (otel, hastane, iş merkezi) 630 kg' dan 1600 kg'a kadar insan ve/veya yük taşımak amaçlı olarak tasarlanan asansörlerdir. 3 ila 21 kişilik kapasiteye kadar yapılabilen insan asansörlerinin anma hızları da binanın yüksekliğine göre değişken bir şekilde 0,63 m/s ile 2,5 m/s hızları arasında değişebilir.

İnsan asansörleri, binaların projelendirilmesi aşamasında yapılan trafik hesaplarına ve avan projelerine uygun olarak imal edilip, yerlerine monte edilir. İnsan asansörleri üretim, montaj ve montaj sonrası kullanım aşamalarında, uluslararası güvenlik ve konfor standartlarına sahip olarak üretilmelidir. Teknik olarak, elektrik motoru tahrikli ve hidrolik olarak üretilebilirler.

Özaslan Asansör şahıs asansör model ve çeşitlerimiz için sizi Çorlu'daki firmamıza bekliyoruz.

Şahıs Asansörü Çorlu, Çorlu Şahıs Asansörü, Şahıs Asansör Kabinleri Çorlu, İnsan Asansörü Çorlu, Asansör Kabinleri Çorlu, Asansör Modelleri Çorlu denildiğinde Özaslan Asansör her zaman hizmetinizde.