Özaslan Asansör

1997 yılında Çorlu'da kurulan Özaslan Asansör, Çorlu Asansör Firmaları içerisinde en köklü kuruluş olarak asansör sektöründe yıllardır bir güven sembolü oluşturmuş olup, dürüstlüğümüz ve çalışma prensibimiz asansör sektöründe ayrıcalıklı bir firma olarak hizmet vermektedir.

İletişim Bilgilerimiz

Modellerimiz

Yürüyen Merdivenli Asansör Çorlu

Yürüyen Merdivenli Asansör

Yürüyen merdivenler, yük asansörü, yürüyen yol ve asansör gibi günümüzde insan trafiğinin bulunduğu iş merkezleri, büyük mağazalar, süper marketler, demiryolu istasyonları, havaalanları, okullar, hastaneler, fabrikalar, oteller, restoranlar ve dik eğimli tepeler vs. gibi yerlerde insan naklinin sürekli ve güvenli olarak sağlanması için yaygın olarak kullanılmaktadır.

Büyük toplulukların belli sürelerde ulaşımının sağlanması gereken tiyatro, spor merkezi, sergi sarayları gibi yapılarda yürüyen merdivenlerin etkin olarak kullanıldığı yerler arasında sayılabilir. Ayrıca büyük sergi saraylarında, havaalanlarında vs. yürüyen merdivenlerin özel bir hali olan yürüyen bantlar da kullanılmaktadır. Mimari ve kullanım amacına göre basamaksız, spiral, özürlüler ve tekerlekli sandalye kullananlar için ise özel tasarımlı yürüyen merdivenler, yolcunun hareketini destekleyen ve maksimum güvenlik sağlayan bir sistem olarak, günümüzde başarı ile insanların hizmetine sunulmuştur.

Yürüyen Merdiven Nelerden Oluşur?

Yürüyen merdivenler devamlı yürüyen yönlendirici konveyörler olarak en etkili şekilde kullanılmaktadır. Bir yürüyen merdiven veya bandın yapısı üst kısım, alt kısım ve orta kısım olarak üç ana bölümden oluşur.Bir kattan diğer bir kata yolcuları yukarı veya aşağı yönde taşıyan, hareketli basamaklardan oluşmuş eğimli bir konveyör sistemidir.

Yürüyen Merdivenli Asansör Çorlu
Çorlu Yürüyen Merdivenli Asansör
Çorlu Asansör ve Yürüyen Merdiven
Özaslan Asansör

Nerelerde Kullanılıyor?

Büyük alışveriş dükkanları, tren ve metro istasyonları, havalimanları gibi insan trafik akışının yoğun olduğu yerlerde, yolcu taşımak maksadı ile yaygın kullanılırlar. Tesis edilecek yerin özelliğine ve insan trafik akışının yoğunluğuna göre, binaların içinde katlar arasında veya metro istasyonlarında olduğu gibi tünel tipinde yürüyen merdiven uygulamaları vardır.

Yürüyen Yol Sistemleri

Yürüyen yollar söz konusu olduğu zaman insanların aklına öncelikli olarak hava limanları,metro,tramvay ve şehirler arası otobüs terminalleri (ankara aşti) gelir. Bu gibi yerler dışında hiper avmlerde de giriş-çıkışın çok daha hızlı bir şekilde yapılması adına artık yürüyen yollar olmazsa olmaz konular arasında kendine yer bulmaya başlamış durumda. Genel olarak bakıldığı zaman yürüyen yollar sayesinde bavul valiz,market arabası taşıma işlemleri çok daha hızlı bir şekilde yapılmakta.

Özaslan Asansör yürüyen merdivenli asansör model ve çeşitlerimiz için sizi Çorlu'daki firmamıza bekliyoruz.

Yürüyen Merdivenli Asansör Çorlu, Çorlu Yürüyen Merdivenli Asansör, Çorlu Asansör ve Yürüyen Merdiven, Yürüyen Merdiven Montaj Çorlu denildiğinde Özaslan Asansör her zaman hizmetinizde.