Özaslan Asansör

1997 yılında Çorlu'da kurulan Özaslan Asansör, Çorlu Asansör Firmaları içerisinde en köklü kuruluş olarak asansör sektöründe yıllardır bir güven sembolü oluşturmuş olup, dürüstlüğümüz ve çalışma prensibimiz asansör sektöründe ayrıcalıklı bir firma olarak hizmet vermektedir.

İletişim Bilgilerimiz

Modellerimiz

Tekerlekli Sandalye Asansörü Çorlu

Tekerlekli Sandalye Asansörü

Tekerlekli sandalye asansörleri dikey tip ve yatay tip olarak 2 kategoriye ayrılır.

Dikey tip engelli asansörlerini de açık tip ve kapalı tip olarak kendi içerisinde 2 bölüme ayırırız. Kapalı asansörler platform boyutları karşılıklı giriş çıkış için minimum (900*1250 mm) ve diyagonal giriş çıkışlar ise minimum (1100*1400 mm) üzerinde olan kapalı tip engelli platformu asansörleridir.

Tekerlekli Sandalye Asansörü Çorlu
Çorlu Tekerlekli Sandalye Asansörü
Engelli Asansörü Çorlu
Özaslan Asansör

Açık tipler ise karşılıklı giriş çıkış için minimum (1000*1200 mm) ve diyagonal giriş çıkışlar ise minimum (1100*1400 mm) üzerinde olan Açık engelli Platformu dır.

Platform boyutları minimum 800*1000mm olan yatay tip platform asansörler de 2. kategori olarak merdiven asansörü veya platform merdiven asansörü tekerlekli sandalye asansörüdür. Aynı zamanda platform tipi merdiven asansörü dışında koltuklu merdiven asansörleri de olmalarına karşın tekerlekli sandalye asansörleri için uygun değildir.

Özaslan Asansör tekerlekli sandalye asansörü model ve çeşitlerimiz için sizi Çorlu'daki firmamıza bekliyoruz.

Tekerlekli Sandalye Asansörü Çorlu, Çorlu Tekerlekli Sandalye Asansörü, Engelli Asansörü Çorlu, Merdiven Asansörü Çorlu, Engelli Asansörü Fiyatları Çorlu denildiğinde Özaslan Asansör her zaman hizmetinizde.